پروژه ها

پروژه های اخیر

نمونه نقشه مطالعاتی ثبتی برای کارفرما ستاد اجرای فرمان امام (ره)

نقشه کادر

هرگاه ابعاد وضع موجود در یک ملک با سند مغایرت داشته باشد، به نقشه کادر یا بلوک نیاز داریم.

تهیه نقشه کادر باید با دقت کافی صورت پذیرد و تجربه بالایی را نیاز دارد.

 

نقشه تک خطی و ازبیلت وضع موجود

ازبیلت به معنای “همانطور که ساخته شده” میباشد.

به این معنا که پس از اجرای یک مرحله از پروژه ساخت و ساز با توجه به گزارش‌ها و تغییرات احتمالی در نقشه اولیه یک نقشه به روز شده و نهایی تهیه شود.

نقشه تک خطی: یکی از مهمترین اعمالی که پیش از دریافت مجوز تا پایان کار توسط شهرداری باید انجام شود که به آن نقشه‌ی پلان تفکیکی نیز میگویند که در واقع محوطه محصور برای هر ملک رانشان میدهد.

در این صورت شهرداری میتواند تشخیص دهد کدام قسمت از ساختمان در مالکیت چه کسی است.

 

نقشه ماده 147

ماده 147 اصلاحی قوانین ثبت، برای آسان نمودن روند صدور سند مالکیت برای متصرفانی است که از املاک خود برای مدتی بهره‌برداری کرده‌اند و هنوز با توجه به قوانین دست و پا گیر موفق به اخذ سند نشده‌اند.

نقشه برو کف

بر به معنای حدود زمین و کف به معنی ارتفاع تمام شده همکف میباشد.

قبل از شروع هر نوع عملیات ساختمانی باید وضعیت و فاصله ‌ی آن با جاده های اطراف و همچنین پستی و بلندی زمین با توجه به نقشه ی ساختمانی توسط مهندسین مورد بازدید و بررسی قرار گیرد سرانجام باید شکل هندسی زمین و زوایای آن کاملا معلوم شده و با نقشه ساختمان مطاقبت داده شود.

 

خدمات برتر آریا نقشه

نقشه برداری UTM

نقشه UTM یو تی ام یا مختصات UTM موقعیت دقیق هر نقطه را روی کره زمین نشان می دهد. زمین یا ملک مورد نظر شما هم روی یک مکان خاص وجود دارد که این مکان یک مختصات مشخص دارد و این مختصات، از روش نقشه یوتی ام UTM بدست می آید.

نقشه برداری ثبتی

نقشه برداری، علم اندازه گیری دقیق است. اندازه گیری ها توسط نقشه بردار (اپراتور یا شخص عامل) انجام می گیرد. در حال حاضر، با پیشرفت کردن آبادی ها، اهمیت نقشه برداری ثبتی افزایش پیدا می کند. هر نقشه ثبتی، از چند پلاک ثبتی تشکیل شده است.

کارشناس دادگستری نقشه برداری

نقشه‌ برداری یکی از مراحل مقدماتی در ساخت ‌و ساز است که اگر دقیق نباشد مشکلاتی را به وجود می ‌آورد، که برای رفع آن باید از کارشناس دادگستری نقشه ‌برداری کمک گرفت؛ چراکه نقشه ‌ای مطابق با قوانین ترسیم می‌ کند و در اختیار مهندسان قرار می ‌دهد.

این یک شعار نیست، آرمان ما ساختاری که می‌توانید روی آن حساب کنید

از چندین مسیر و در اسرع وقت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *